Yazılım Çözümlerimizle İşinizi büyütüyoruz

Paket Servis Yazılımı


Paket servis üzerine çalışan, pideciler,kebapçılar,pizzacılar,dönerciler,çiğ köfteciler vb. iş yerleri için geliştirilmiş bir programdır. Müşterinizi programa bir kere kaydedersiniz ve kayıtlı olduğu telefon ile aradığı anda ekrana bilgileri gelir..


Detaylı Bilgi

Ön Muhasebe Yazılımları


Ön muhasebe, işletmen için muhasebenin ilk adımı niteliğindedir. İşletmenizin nakit parasının, çek ve senetlerinin, banka hesaplarının, müşterilerinin ve tüm bu unsurlara ait hareketlerin şirket içindeki takibini ön muhasebe yazılımımız ile kolaylıkla takip edin


Detaylı Bilgi

Cafe - Restoran Yazılımları


Cafe ve Restoranın tüm ihtiyacını karşılar.Dokunmatik ekranlar sayesinde alınan siparişleri anında adisyon ve mutfak yazıcısına aktarabilirsiniz.Telefon numarasından müşteri tanıma özelliği sayesinde hızlı ve pratik şekilde sipariş alabilir,adres ve sipariş bilgisini yazdırabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Perakende Satış Yazılımları


Kuruyemiş, Şarküteri, Market ve Bakkallar için Hızlı Satış ve Barkodlu Satış Sistemi .Yazar kasa entegrasyonu ile satış biter bitmez fişiniz otomatik olarak kesilir.Dokunmatik ekranlarla tam entegrasyon !


Detaylı Bilgi

Taksitli Satış-Mağazacılık Yazılımları


Tüm Mağazacılık ve Perakende operasyonlarınızı yönetebilir,elden taksit,detaylı raporlama,sms entegrasyonu gibi bir çok özellik bulunmaktadır.


Detaylı Bilgi

Konaklama - Yurt Programları


Tüm Öğrenci yurtları,pansiyon,butik oteller gibi işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı.Ek hizmetler ve oda takibi yapabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

E-Arşiv - E-Fatura Entegrasyonları


E-Arşiv ve E-Fatura ile entegre programlar sayesinde siz de e-dönüşüme katılın.


Detaylı Bilgi