Yazılım Çözümlerimizle İşinizi Büyütüyoruz

Ön Muhasebe Yazılımları


Ön muhasebe, işletmen için muhasebenin ilk adımı niteliğindedir. İşletmenizin nakit parasının, çek ve senetlerinin, banka hesaplarının, müşterilerinin ve tüm bu unsurlara ait hareketlerin şirket içindeki takibini ön muhasebe yazılımımız ile kolaylıkla takip edin


See pricing

Cafe - Restoran Yazılımları


Cafe ve Restoranın tüm ihtiyacını karşılar.Dokunmatik ekranlar sayesinde alınan siparişleri anında adisyon ve mutfak yazıcısına aktarabilirsiniz.Telefon numarasından müşteri tanıma özelliği sayesinde hızlı ve pratik şekilde sipariş alabilir,adres ve sipariş bilgisini yazdırabilirsiniz.


See pricing

Perakende Satış Yazılımları


Kuruyemiş, Şarküteri, Market ve Bakkallar için Hızlı Satış ve Barkodlu Satış Sistemi .Yazar kasa entegrasyonu ile satış biter bitmez fişiniz otomatik olarak kesilir.Dokunmatik ekranlarla tam entegrasyon !


See pricing

Taksitli Satış-Mağazacılık Yazılımları


Tüm Mağazacılık ve Perakende operasyonlarınızı yönetebilir,elden taksit,detaylı raporlama,sms entegrasyonu gibi bir çok özellik bulunmaktadır.


See pricing

Konaklama - Yurt Programları


Tüm Öğrenci yurtları,pansiyon,butik oteller gibi işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı.Ek hizmetler ve oda takibi yapabilirsiniz.


See pricing

E-Arşiv - E-Fatura Entegrasyonları


E-Arşiv ve E-Fatura ile entegre programlar sayesinde siz de e-dönüşüme katılın.


See pricing