Sizin için neler mi yapıyoruz?

PC ve Notebook Tamiri


Bilgisayarlarınız için ister yerinizde isterseniz de teknik servisimizde,uzman kadromuz tarafından,hızlı ve ekonomik şekilde teknik servis hizmeti vermekteyiz


Detaylı İncele

Network Güvenlik Hizmetleri


Firmamız şirketinizdeki bilgisayarları,sunucuları, mobil cihazları, elektronik sistemleri, ağları ve verileri kötü amaçlı saldırılardan korumaktadır..


Detaylı İncele

Bilgi İşlem Hizmetlerimiz


Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.


Detaylı İncele

Network Kurulum Hizmetleri


Firmamız Network alanında Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Log ve İzleme Çözümleri,Kablosuz Ağ Çözümleri gibi hizmetler vermektedir..


Detaylı İncele

Data Yönetimi & Yedekleme


Verilerinizi önemsiyoruz.Firmamız önemli verilerinizin kopyalarını depolama alanınızdaki dosyalardan ayrı fiziksel veya bulut konumlarında yedeklemeniz için çözümler sunmaktadır.


Detaylı İncele

B2B + B2C E-Ticaret Hizmetleri


İşinizi büyütmeniz ve esneklik için geliştirilmiş e-ticaret paketleri. Binlerce firmanın kullandığı Türkiye'nin e-ticaret altyapısı. Tüm paketlerde 7/24 Telefon ve Ticket Desteği.


Detaylı İncele