Akıllı Bayi ve Müşteri Yönetimi

Gelişmiş B2B Yönetimi


Ticimax B2B'de kullanıcı sınırı yoktur.ERP programınızdaki carilerinize sadece tek tıkla B2B şifresi oluşturabilirsiniz. Bayileriniz kendilerine özel iskontolar üzerinden sipariş, cari extre, online mutabakat, ödeme, tahsilat, bakiye sipariş vs. gibi gelişmiş B2B özelliklerinin tamamını kullanabilir.


Anahtar Teslim Çözümler


Alan adı, Hosting, SSL, E-mail, Güvenlik, Yedekleme, Ödeme-Tahsilat altyapıları ve diğer birçok hizmet size Ticimax B2B ile bir bütün olarak sunulur.


Sanal Pos Entegrasyonu


Ticimax B2B'de Türkiye‘deki tüm bankaların sanal posları ve BKM Express, PayNet, PayPal, PayU ve iPara ödeme sistemleri hali hazırda entegredir.


Sınırsız Ürün Yönetimi


Ticimax B2B'de ürün sınırı yoktur.Sınırsız ürün ve kategori ekleyebilir tüm stoklarınızı tek tuşla yönetebilir ve istediğiniz veriye ulaşmak için gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.


Pazarlama Araçları


Bayi satışlarınızı artırabilmek için stok, cari, net tutar veya adet bazlı kampanyalar yapabilirsiniz. Hediye çekleri ve/veya promosyon kodları tanımlayarak bayilerinize farklı kampanya fırsatları sunun.


Kargo Yönetimi


Ticimax B2B kullanan müşterileriniz siparişlerin durumunu, kargo bilgisini, kargo takip numarasını online olarak takip edebilir, dilerse tek tıkla kargo detayı hakkında bilgi alabilir. Kargo modülü Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo, MNG Kargo ve Sürat Kargo ile entegre çalışmaktadır.


Analiz ve Raporlama


Sipariş, tahsilat, sepet, stok miktarı, en çok satan ve/veya hiç satmayan ürünler, en iyi ve/veya en pasif bayi, en çok ve/veya en az kullanılan ödeme metodları gibi satışınızla alakalı tüm raporları Ticimax B2B'den alabilirsiniz.


Eğitim ve Teknik Destek


Düzenlenen ücretsiz B2B eğitimlerimize katılabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.Ticket üzerinden gönderilen tüm talepleriniz gün içerisinde neticelendirilir.


Ticimax Yetkili Bayi